image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > 1.sraz motoveteránů na Pískové Lhotě 17.6.2023

1.sraz motoveteránů na Pískové Lhotě 17.6.2023V sobotu 17. června se na Pískové Lhotě bude konat historicky první sraz motoveteránů.

 

Místem konání akce bude areál firmy Gastrend vedle veterinární kliniky a přilehlá komunikace. Všechny naše obyvatele a návštěvníky na akci zveme. Ta bude probíhat od 10:00 do cca 13:00, ale pokud bude zájem a panovat dobrá srazová nálada, tak sraz rádi protáhneme až do 15:00hod.

Image[1].jpeg

Akce však nebude pouze srazem, ale přinese sebou i doprovodný program.

  • V areálu firmy budou vystaveny závodní automobily a doprovodný autobus.
  • Na místě bude možnost občerstvení- pivo, limonáda, klobásy, langoše, párky v rohlíku,...
  • V 11.00 hod. bude startovat spanilá jízda motocyklů obcí, ale pojede se i do nedalekého Strašnova.
  • Kolem 12:00 hod. nás bude čekat přelet historických letadel z nadace Metoděje Vlacha. Pokud to počasí pilotům dovolí proběhne i shoz sladkostí pro děti
  • Po vyjíždce proběhne volba nejhezčího motocyklu srazu.

 

Image.jpeg

 

Spanilá jízda motocyklů povede ulicemi obce a proto prosíme majitelé nemovitostí na trase viz mapka, aby v době srazu neparkovali svá vozidla na trase vyjíždky.

Image[3].jpeg

Parkoviště pro návštěvníky akce bude zřízeno před bývalým motorestem-nyní ubytovnou. Bude označeno cedulemi a odtud se návštevníci přesunou pěšky do místa konání srazu. Zároveň na komunikaci vedoucí od ubytovny k dějišti srazu bude zákaz parkování. Zcela uzavřena bude komunikace podél místa konání srazu tj. od lípy u hotelu Dvůr po křižovatku k veterině. Na této komunikaci budou stát vystavené motocykly a v jedné části mohou probíhat i jízdní ukázky.

Image[2].jpeg

 

Pro samotné účastníky srazu bude u vstupního stanu připravena cedulka do které budou moct vepsat údaje o sobě a svém stroji a po zaparkování ji na stroj umístit.

sraz-prijezd.jpg

Na místě bude k dispozici mobilní WC, požární dozor bude zajištovat JSDH Písková Lhota. Její vůz bude i uzavírat celou spanilou jízdu a připraven asistovat při případných závadách strojů.

V místě konání srazu budou vysekány travnaté plochy s možností posezení, pikniku a sledování strojů i průletu historických letadel.

! VSTUP NA SRAZ JE ZDARMA !

 

 

 

 

Pokud by chtěl někdo pomoct s organizací srazu, obracejte se prosím přímo na OÚ.

Konání celé akce je podmíněno počasím- v případě  předpovězeného trvalého deště by byla akce s předstihem zrušena!

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů