image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > 24.6. se konala okrsková soutež v hasičském sportu.

24.6. se konala okrsková soutež v hasičském sportu.V sobotu 24. června pořádalo místní SDH okrskovou soutěž v požárním sportu. Na domácím závodě se představila i naše družstva a byla velmi úspěšná.

Družstva mladších dětí obsadila 2. a 3. místo. Starší děti  a jejich dva týmy opanovaly stupně vítězů prvním a třetím místem a dokázaly tak porazit své velké soupeře z Chotětova. Družstvo mužů se v sedmičce přihlášených týmů rovněž neztratilo a součet jejich časů stačil na krásné 3.místo. Pod podiem tedy skončil jen tým žen. Bohužel v každém svém útoku zaznamenaly naše ženy chybu, která je stála drahocenný čas a výsledkem tedy byla bramborová pozice tj. 4. místo.

Závod byl důstojnou oslavou 111. let od založení místního SDH. Celým sportovním dnem provázel bez nároku na honorář skvělý moderátor a náš občan Filip Šubr. Pan Stránský přivezl stařičkou Pragu Grand kdysi sloužící právě u nás na Pískové Lhotě. Pro děti byl připraven skákací hrad a na závěr si zařádily v pěně.

Obec Písková Lhota děkuje všem soutěžícím za zdařilou reprezentaci obce. Děkujeme též pořadatelům, kteří nemalou měrou přispěli ke zdárnému průběhu celé soutěže. Díky patří též SDH Chotětov a SDH Strašnov za pomoc a zapůjčení materiálu, firmě Jaznak, FK Krnsko, rozhodčím. Speciální díky patří starostce SDH Písková Lhota a jejím manželovi Šárce a Pavlovi Kučerovým, kteří celou soutěž pořadatelsky šéfovali a svůj nelehký úkol zvládli na výbornou.

Kroužek dětí SDH Písková Lhota má nyní prázdninové volno a děti se sejdou až na soustředění poslední prázdninový weekend. V září je pak čekají závěrečné tři závody Boleslavského poháru. Zároveň se stále hledají členové a členky do seniorských týmů, takže komu se atmosféra hasičských soutěží líbí určitě se přihlaste.

Na závěr ještě doplním díky od všech našich týmů fanouškům, kteří je na domácí soutěži podporovali a fandili jim.

 

 

 

 Fotogalerie za závodu zde:

https://sdhkosmonosy.rajce.idnes.cz/Okrskova_soutez_-_Piskova_Lhota_2023/

 

 

Videa ze závodu zde:

https://youtu.be/7FJCMFJxnns

https://youtu.be/MUAiBVkc-w0

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů