image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Den Pískové Lhoty 18.5.2019

Den Pískové Lhoty 18.5.2019Den odstartuje od 10:00 hod, kdy bude pro veřejnost otevřena hasičská zbrojnice a zrekonstruovaná kaplička. Všichni naši občané tak budou moct nahlédnout do prostor, které jsou běžně uzavřeny. Členové jednotky SDH jim představí svoji techniku a zrekonstruovaná kaplička ukáže svůj velmi zajímavý prostor se záměrem umístění nového zvonu, který byl za války roztaven.V kapličce budou k nahlédnutí i historické zajímavosti o naší obci.

Součástí naší obce je i Zámostí a i to se do dne zapojí. Od 10:30 bude probíhat zápas  starších žáků, takže všichni naši občané budou mít možnost vydat se na hřiště FK Krnsko, které funguje takřka už 100let a zhlédnout zajímavé sportovní klání. I tady budou moci naši občané nahlédnout do prostor klubu. Samozřejmě i zde bude připraveno občerstvení.

Odpoledne budeme pokračovat soutěžemi pro děti s hudbou v areálu místního lesíčka. Od 15:00 do 16:10  budou probíhat soutěže a představení pohádka „o Koblížkovi“ pro děti.

V 19:30 pak přijde na řadu divadelní představení „Vyšetřování ztráty třídní knihy“ určené pro dospělé občany naší obce. Během představení bude možnost občerstvení přímo ve Sluji. Celý den pak bude zakončen večerním posezením po představení. Posezení bude v případě příznivého počasí venku v areálu lesíčku, v případě špatného počasí pak uvnitř sluje po skončení představení.

Na dětské představení je vstupné zdarma, na večerní představení je vstupné 100Kč a vstupenky si již nyní můžete zakoupit na OÚ.

 

Budeme velice rádi, když se do akce zapojí co nejvíce občanů a uvítáme i další nápady jak den zpestřit.


Komentáře


  • 5. 4. 2019 14:49
    Jiří Sedláček
    Pochvala

    Chtěl bych touto cestou pochválit zastupitelstvo, co všechno za krátkou dobu zorganizovalo a rozjelo. A je mi jasný, že spousta je práce, o které ani nevím. Děkuji a přeji dostatek energie, aby jste nastolenou laťku udrželi. ????


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů