image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > ECORETEL žádost

ECORETEL žádostVážení spoluobčané,

 byli jsme osloveni firmou Ecoretel po zamítnutí jejich žádosti o změnu Územního plánu na využití plochy kalových polí o přehodnocení našeho stanoviska.

Zástupci této firmy se domnívají, že jejich činnost není pro okolí významně zatěžující i z důvodů, že používaná technika a je mobilní a převážnou část roku pracuje externě mimo recyklační centrum. Navíc z hlediska celostátní koncepce je recyklace přínosná z hlediska ochrany neobnovitelných zdrojů.

Ve středu proběhla schůzka za účasti zástupců fy Ecoretel a manželů Plaňkových, kde jsme byli požádáni, zda by se nemohla firma Ecoretel občanům podrobněji představit a předvést přímo na místě ukázku jejich práce, než definitivně řekneme, že naše stanovisko je neměnné.

Při praktické ukázce by zástupci Ecoretelu zodpověděli dotazy občanů a představili potřebné kontrolní mechanismy, které musí splňovat a podmínky které si stanovil VaK MB pro případný pronájem pozemku.

Touto veřejnou ukázkou bychom chtěli vyjít vstříc žádosti firmy ECORETEL a poté zaujmout společné stanovisko k jejich projektu.

O termínu ukázky budete včas informováni, sledujte dále web obce.

ECORETEL - činnost.pdf


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů