image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > II. etapa opravy komunikací

II. etapa opravy komunikacíVážení spoluobčané, v ulici Dvorská, Klobouková a od kalu bude pokračovat celoplošná oprava komunikací včetně chodníků a vybudování zvýšené křižovatky ve Dvorské. Oprava započne 11. 4. 2022 frézováním a odvozem nadbytečného materiálu. Mělo by se postupovat v pořadí Dvorská, Klobouková a nakonec ulice od kalu ke Dvorské. Tyto přípravné práce by měly být dokončeny před velikonocemi a v tomto období bude velmi omezen průjezd, ale ne zcela znemožněn. Žádám občany, aby od pondělí 11. 4. již neparkovali svá vozidla na těchto ulicích, tak aby byl umožněn hladký průběh prací. V další etapě, která bude následovat hned po velikonocích a to recyklací povrchů, bohužel nebude možné zajíždět a vyjíždět na Vaše pozemky k domu. Po uválcování a zatvrdnutí povrchů bude následovat pokládka obrubníků, odvodnění a chodníků a nakonec pokládka asfaltu. Prosím sledujte průběh prací a případně využijte k parkování náhradních ploch v průjezdných ulicích.

Svoz popelnic: pokud bude ulice průjezdná, popeláři normálně svezou, pokud v době svozu bude neprůjezdná, bylo by dobré popelnice umístit na kraj ulice, směrem k průjezdným ulicím. Kdo by to nezvládl – pomůže stavba (ale ne vždy se dá na ně spolehnout). Pokud by někomu popelnice zůstala nevyvezena, zle odpadky dávat do jakéhokoli pytle, který bude svezen v dalším svozu.

Chápu, že toto omezení je nepříjemné, ale už je to poslední uzavírka ve zmíněných ulicích a pak doufám, že bude několik let pokoj.

Předem děkuji za pochopení a spolupráci. V případě dotazů volejte.

Prskavcová Hana 728 713 568

Uzávěra Dvorská_LI.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů