image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Noční běh 13.8.2020

Noční běh 13.8.2020  • Příští čtvrtek 13.8.2020 se bude poprvé v historii naší obce konat noční běh. Vzhledem k začínající stavbě kanalizace byl sestaven kilometrový okruh. Děti ho poběží jedenkrát. Kategorie dospělých se poběží na 5 km a čeká ji tedy 5 okruhů.
  • Start dětského běhu je ve 21:00 a dospělí budou startovat o půl hodiny později. Prezentace a převzetí startovních čísel všech přihlášených účastníků bude od 20:00 do 20:45 hod. v kapličce.
  • Pokud by ještě měl někdo zájem, tak  je možné se stále přihlásit. Zejména seniorská kategorie je zatím méně obsazena. Hledáme též dobrovolníky, kteří by nám chtěli pomoct s průběhem běhu.
  • Běh je sice pojat i jako závod, ale jde především o akci "na pohodu" s cílem účastníky pobavit pohybem. Pevně věříme, že tak jej většina účastníků i bude brát.
  • Diváci u kapličky i podél celé trati jsou vítáni. Zejména dětem určitě Vaše podpora udělá radost!
  • Mapka okruhu je v příloze. Prosíme tímto obyvatele domů podél kterých se poběží o shovívavost a prosíme je tímto, aby své dopravní prostředky na dobu konání závodu neparkovali na komunikaci. Vjezd do ulic dotčených závodem budou usměrňovat příslušníci SDH Písková Lhota a dobrovolníci.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte místostarostu p.Breta

mobil:604582328

email:mistostarosta@piskovalhota.cz

 

C21B5FA3-D4F3-452C-ABC2-44C8D43A8C88.jpeg

 

 

 

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů