image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Obec Písková Lhota podpoří vznik nových spolků v obci

Obec Písková Lhota podpoří vznik nových spolků v obciKroužek mladých hasičů SDH Písková Lhota a fotbalový klub FK Krnsko. To je výčet kroužků fungujících v rámci naší obce pro děti. Oba tyto zájmové kroužky přijímají nové členy! K dispozici nemáme bohužel velkou tělocvičnu, kulturní dům či jiné zařízení. Přesto obec Písková Lhota podpoří zájem o vznik dalších kroužků či spolků. A to jak pro děti, dospělé i se zaměřením na seniory.

sdh.jpeg

Co se sportovních kroužků týče tak k dispozici jim může být  venkovní víceúčelové hřiště "na malém kálku". Na jaře se snad podaří dokončit travnatou plochu navazující na dětské hřiště v lokalitě sever. V Zámostí pak zkraje roku 2024 chceme chystat novou hernu z bývalého krámu, kde může vzniknout zázemí pro stolní tenis, dětský klub atd.

fk.jpeg

Rádi bychom však v obci měli i spolky nejen sportovně zaměřené. Například ochotníci by se mohli scházet v dračí sluji nebo v sále na OÚ. Výtvarný kroužek či turisté by mohli svoje zázemí nalézt v klubovně na OÚ, kterou využívá kroužek SDH Písková Lhota. Přírodovědný kroužek by mohl využívat kapličku u rybníka. Výhledově by se dalo působit po dohodě se soukromým majitelem na sále restaurace Kocanda v Zámostí. To samé platí o sálu v hotelu Dvůr, kde se nyní každé úterý od 18. a 19. hodin cvičí joga.

 

Pokud tedy máte zájem či nápad prosíme kontaktujte nás telefonicky nebo přímo na obecním úřadě!