image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na ŠKODA Gaming Day

Pozvánka na ŠKODA Gaming DayŠKODA Gaming Day

Nadační fond ŠKODA AUTO zve nejen herní nadšence všech věkových kategorií do ŠKODA Muzea v Mladé Boleslavi na jedinečnou událost ŠKODA Gaming Day. V rámci hlavního programu se můžete těšit na finálová klání turnajů ve hrách League of Legends, FIFA a vůbec poprvé v České Republice také v NHL.

V rámci doprovodného programu budou probíhat zajímavé workshopy a přednášky na aktuální témata, nebo rozhovory s úspěšnými sportovci jako jsou mistr světa v hokeji Radim Vrbata, nebo šampion WRC 2 Honza Kopecký.

Dále si budete moci vyzkoušet virtuální realitu a zahrát třeba českou herní pecku Beat Saber. Chybět nebudou ani WRC simulátory pro maximální zážitek ve speciálních závodních křeslech, PC herní zóna s League of Legends a konzole PlayStation 4, na kterých si budete moci zahrát NHL 20 a FIFA 20. Každá z populárních her bude mít na místě své ambasadory z řad herních či sportovních osobností.

Jste vášnivými hráči, nebo vás zajímá, jakým směrem s hraní ubírá? Máte sen potkat svoje sportovní, YouTube a Twitch idoly naživo? Tuto příležitost vám zprostředkuje Nadační fond ŠKODA AUTO exkluzivně v Mladé Boleslavi dne 18. 1. 2020 od 12h v prostorách ŠKODA Muzea.

Více info na:

https://noveboleslavsko.cz/skoda-gaming-day a  https://www.facebook.com/events/3006482482714038/

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů