image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > SDH Písková Lhota na okrskové souteži ve Velkých Všelisech

SDH Písková Lhota na okrskové souteži ve Velkých VšelisechV sobotu 4. června družstva SDH Písková Lhota startovala na okrskové soutěži ve Velkých Všelisech. Soutěž byla zároveň oslavou 140. let výročí založení tamního hasičského sboru.

Za SDH Písková Lhota startovalo družstvo mužů ( Hercík, Kučera, Babák, Bret, Fronk, Bahník P., Ježek L.). Dále pak družstvo žen ( Příhodová, Bretová, Metzlová, Hriňová, Vítková, Valentová, Čápová). Ve starších žácích startovala tři družstva a v mladších jedno družstvo. Navíc dva členové z družstva mužů ještě vypomáhali SDH Strašnov.

6140D2F1-AB43-4AB8-9315-7EAB2576D519.jpeg

Největšího úspěchu dosáhlo družstvo mladších dětí, které bravurně zvládlo oba svoje útoky a v soutěži zvítězilo. Medailové pozice obsadila i dvě družstva starších dětí a to konkrétně druhé a třetí místo. Pouze třetí družstvo starších dětí udělalo chybku ve svém druhém pokusu a skončilo mimo medailové pozice.

 

AFC40600-87DA-4D93-A6CA-B436BDBD8D5A.jpeg

Družstvo žen zaváhalo v prvním pokusu a to znamenalo útok ze zadních pozic. Druhý už vyšel o poznání lépe a výsledkem bylo hezké třetí místo. Navíc naše děvčata byla ze všech startujících ženských týmů nejhezčí:-)

33B34DB8-3CF2-453C-8734-75E45CD0A8C5.jpeg

 

Družstvo mužů bylo doslova "slepováno" na poslední chvíli. Nováčci a navrátilci do sestavy se však ukázali v dobrém světle a dokázali nahradit tradiční opory. První pokus znamenal vedení v soutěži. Bohužel druhý už tak povedený nebyl a vítězství tedy bral SDH Chotětov. Konečně druhé místo je však perfektní! Jak už bylo zmíněno, dva členové našeho týmu pomáhali sousedům ze Strašnova a přispěli tak k jejich hezkému třetímu místu v soutěži.

FC9F5D54-0132-40D3-803F-82C9353100A2.jpeg

 

 

Celkově byla soutěž velmi hezky uspořádána v příjemném prostředí a kamarádském duchu. Obec Písková Lhota děkuje všem družstvům SDH za vydařenou reprezentaci. Speciálně pak díky vedoucím dětského kroužku, kteří dokázali za krátkou dobu fungování kroužku dostat naše malé hasiče na úroveň nejlepších celků okrsku a dokonce je i porážet.

Dále bude SDH startovat na další soutěži Boleslavského poháru a to 25.6. 2022 v Chotětově.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů