Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Triatlon FK Krnsko

Triatlon FK Krnsko

V neděli 11.8 se uskutečnil druhý ročník triatlonu pořádaný FK Krnsko. Závodu se zúčastnilo 10 závodníků. Zajímavostí byl start jediné ženy, Žanety Hukové, zastupitelky obce,  která se v mužské konkurenci neztratila,  skončila na 5. místě. Závod byl velmi zdařile zorganizován. Závodníky čekalo 600 metrů plavání v Jizeře, následovalo 12 km jízdy na kole a cíl byl na fotbalovém stadionu po zvládnutí 7,5 km běhu.Za velmi horkého počasí se podařilo všem závodníkům závod zdárně dokončit.

Jeden z hlavních pořadatelů, sám účastník závodu Petr Tvaroh, děkuje všem závodníkům, pořadatelům, fanouškům a zdravotnické službě a doufá, že závod nabere na tradici, a příští ročník bude zase více obsazen.