image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Velký úspěch SDH Písková Lhota na okrskové souteži

Velký úspěch SDH Písková Lhota na okrskové soutežiV sobotu 8.6.2019 se na fotbalovém hřišti na Strašnově uskutečnila okrsková hasičská soutěž v požárním útoku.

  • SDH Písková Lhota vyslala na tuto soutěž dvě mužstva mužů, jedno žen a dvě starších žáků. Všechna naše družstva předvedla krásné výkony a i podpora fanoušků z Pískové Lhoty byla ze všech týmů zdaleka největší.

 

  • Děti obsadily konečné 2. a 3. místo a všechny čtyři útoky byly velmi zdařilé a na úrovni časů soutěžících v Boleslavském poháru.

 

  • Ženy obsadily 5.místo. Bohužel se jim nepovedl první útok. Dojem však napravily útokem druhým, dosažený čas v něm konkuroval nejlepším časům soupeřek.

 

  • Třešničkou na dortu byla účast dvou týmů mužů. Ti soutěži dominovali a obsadili 1 a 2. místo. Pánové předvedli skvělé útoky a limitem je jim už pouze přes 30 let stará technika, která neumožňuje dosažení ještě lepších časů.

 

Obec Písková Lhota děkuje SDH za zdařilou reprezentaci obce, vedoucím dětského kroužku pak velké díky za perfektní práci s dětmi, které toho za krátký čas, kdy kroužek běží umí opravdu hodně!

 

CA2A3BAB-7034-400C-BC8B-5DB7DA33CC97.jpegF8A11A2C-1DF8-4397-ADEF-DA45ABE78CDF.jpeg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů