image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Zahájení výstavby- Zokruhování vodovodů Písková Lhota

Zahájení výstavby- Zokruhování vodovodů Písková LhotaV pondělí 29.5.2023 budou zahájeny výkopové práce na zokruhování vodovodu. Místem zahájení prací budou prostor u kapličky a bude se pokračovat dolů ke kaštanům. V průběhu prací dojde k uzavírkám některých částí komunikací, proto zde dbejte zvýšené opatrnosti. Stavební buňka bude umístěna pod hřištěm na kálku a část techniky bude parkovat na soukromých pozemcích u veteriny.

Pracovní doba by měla být vždy od 8:00 do 17:00hod.Dnem volna bude pouze neděle.

Na výkopové práce potom naváže výstavba nových chodníků a pokládka optického vlákna pro vysokorychlostní internetové připojení. Po uložení nových vodovodních řadů bude položen i nový povrch vozovky.

 

 

 

Níže oficiální text oznámení:

Písková Lhota, zokruhování vodovodů

V souladu s podmínkou č. 10 rozhodnutí Magistrátu města Mladá Boleslav, odboru životního prostředí, č.j. 70039/2022/VH/KaJa, ze dne 20.7.2022, Vám oznamujeme, že výše uvedená stavba bude zahájena dne 29.5.2023.

Stavba bude provedena společností KYZNAR s.r.o., se sídlem Nepřevázka 124, 293 01 Mladá Boleslav, IČ 03786803, ve spolupráci se společností Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů