image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Kanalizace- nezkolaudované části - aktualizace 12.5.2023

Kanalizace- nezkolaudované části - aktualizace 12.5.2023V pondělí 15.5.2023 bude od 10:00hod probíhat  tlakování a kontroly částí již dříve vybudovaných částí kanalizace ve staré zástavbě. Firma se zaměří na přípojky, kde byl zjištěn únik tlaku, nedovolené vypouštění odpadních vod, praskliny atd. Prosíme občany v označených lokalitách, aby nechali volně přístupné své domovní přípojky. Není úplně nutná osobní účast, ale důležité je umožnit vstup na kraj pozemku k přípojce. V případě nepřítomnosti zavřít psa a zabezpečit případné další hlídače.

 

Jedná se o tyto lokality:

Budováno rok 2012- obě části lokality jih tj.od hlavní silnice na Brodce k vodojemu a od vodojemu k vysílači.

Budováno rok 1999- starák, komunikace od hotelu dvur směrem k veterině, komunikace od parkoviště u hrádku podél veteriny až ke křižovatce.casti nezkolaudovane.pngTato závěrečná zkouška je nezbytná k dalšímu postupu a kolaudaci těchto částí! Pokud se nepodaří vše dokončit, nebudeme moct zažádat o kolaudaci a oddálí se tím možné připojení vlastníků objektů v těchto částech obce.

 

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností nás prosím kontaktuje!

 

Děkujeme za Vaši spolupráci.

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů