image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Noční běh 2022

Noční běh 2022I v letošním roce pro Vás budeme pořádat noční běh naší obcí. Vzhledem k výstavbě a opravám komunikací se trať závodu přesune poprvé do lokality sever. Plán okruhu je vyznačen na obrázku. Prosíme tímto občany bydlící v dotčených ulicích, aby neparkovali před závodem svá vozidla v komunikaci ani na vnějších parkovacích místech. Během závodu bude také do těchto komunikací zakázano vjíždět. Případné nutné průjezdy a kompletní uzávěrky budou řízeny členy SDH Písková Lhota.

 

 

C9D7D464-E107-4629-9BCA-4BAC3D4003AD.jpeg

 

Prosíme občany, kteří se chtějí závodu zůčastnit, aby se přihlásili dopředu emailem nebo na uvedeném telefoním čísle. Zkrátí se tím doba zapisování do systému přímo před samotným závodem. Děti (do 15 let) poběží cca 1km a dospělé běžce čeká 5km. Startovné do závodu je zdarma.

 

received_5581511495193497.jpeg

 

Pokud by měl někdo zájem pomoci s pořádáním závodu budeme rádi. Jednalo by se o zapisování časů a počítání uběhnutých kol.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů