image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Omezení průjezdu v týdnu od 11.7.2022 - Okolo kalu a v Zámostí

Omezení průjezdu v týdnu od 11.7.2022 - Okolo kalu a v ZámostíV Zámostí - v ulici od Kocandy k bývalé prodejně bude omezen průjezd od 11.7. do 22.7.z důvodů pokládky kabelu pro internet a VO. Ulice nebude zcela uzavřena, ale je potřeba sledovat postup prací a případně využít cestu po kostkách na PL. Po uložení kabelu budou následovat úpravy povrchu a příprava na pokládku nového asfaltu.

V Zámostí.JPG

Okolo kalu - od pondělí 11.7. by měly probíhat přípravné práce na recyklaci (omezený průjezd) a zřejmě ve středu a čtvrtek by probíhala samotná recyklace (komunikace bude zcela uzavřena), věnujte prosím pozornost dopravnímu značení. Termín pokládky asfaltu bude upřesněn. Pro příjezd do obce a z obce lze využít Dvorskou ulici a následně od kaštanů ke kapličce a dále na Jih a Na Krétu. Bohužel se vzhledem k svátkům a dovoleným nepodařila dokončit pokládka dlažby od lesíka ke křižovatce Na Krétě, pokládka bude probíhat také v týdnu od 11.7.

U kalu.JPG

Vranov - dnes započaly  práce na úpravě povrchů před pokládkou asfaltu.

Moc děkujeme občanům za trpělivost s výstavbou, už se snad zdárně blížíme do finále.

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů