image

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Zahájení výstavby kanalizace

Zahájení výstavby kanalizaceDnes 5.8.2020 byla konečně zahájena výstavba kanalizace v naší obci a to v části obce Sever. V příštím týdnu by měly začít práce i na stoce D u fotbalového hřiště. Do 14 dnů by se pak měla zahájit výstavba stoky A v lokalitě nad "Mrštníkem". Žádám znovu občany o trpělivost a pochopení při uzavírkách místních komunikaci a využití parkování na jiném místě než jste zvyklí. Co se týče popelnic v uzavřených částech ulic, ty umístěte v  předvečer svozu před své domy jako obvykle. Stavební firma má za povinnost je přesunout na místo možného dojezdu KUKA vozu. Z tohoto důvodu doporučuji popelnici řádně označit např. číslem domu, aby nedocházelo k záměnám.

Děkuji Prskavcová

 


Komentáře


 • 11. 9. 2020 17:17
  Jana Vítková
  výstavba kanalizace

  Dobrý den,
  vím, že výstavba kanalizace přináší řadu omezení.....ale....ráda bych věděla, zda někdo kontroluje její výstavbu ?
  Od samotného začátku výstavby se nedostaneme autem k domu - to je pochopitelné, ale proč není po skončení denní práce zajištěn průjezd pro IZS, tak jak bylo potvrzeno v oběžníku i na těchto stánkách ? a nevím,zda někdo myslel na průjezd auta ohledně vývozu septiku ? Více než měsíc je dlouhá doba na to, aby jste mohli " normálně " fungovat. Co bude následovat pak , budeme se muset z domu vystěhovat ?
  Byl taky přislíben svoz odpadu.... dnes tedy určitě ne - a to jsme popelnici vyvezli až za hranici našeho pozemku, kde už není ochranné oplocení.
  O tom, že je rozkopaná celá ulice, kde tyto omezení má více domů a vůbec se nezačíná zasypávat ani nekomentuji.
  Všem " sousedům " držím palce v jejich tolerantnosti a přeji vám, aby jste neměli stejné zkušenosti a totální bezradnost, jak to všechno " skloubit ".
  Přeji všem hezký den
  Vítková


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů